خبرها را با تلفن و ایمیل به ما برسانید.
غلامعلی صمیمی: تلفن ۰۹۱۳۱۵۲۶۰۴۵ (ایمیلsamimi2008@yahoo.com) -- مصطفی مراد: تلفن ۰۹۱۳۴۵۱۶۹۵۴ (ایمیلe.mostafa_morad@yahoo.com)
مدیر سایت: ایمیلmalekims@yahoo.com(مالکی)

آمار سایت

 كل مطالب:

 بازدیدهای امروز:
 بازدیدهای دیروز:
 بازدیدهای این ماه:
 بازدیدهای ماه قبل:
 كل بازدیدها:
flag counterسرپرست مجتمع معدنی سرب نخلک اعلام کرد: برای بررسی میزان ذخیره موجود معدن سرب نخلک، عملیات ژئوفیزیک زمینی انجام شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، سید رامین شریعت پناهی با بیان این مطلب اظهار داشت: اجرای عملیات ژئوفیزیک زمینی در محدوده شمالی معدن سرب نخلک با برداشت 1580 نقطه به مساحت 48 هکتار به پایان رسید.

وی افزود: اجرای عملیات ژئوفیزیک با همکاری یک شرکت داخلی طی 16 روز عملیات صحرایی انجام شد که امیدواریم با این اقدام، گام موثری جهت اکتشافات تکمیلی ذخایر باقیمانده این معدن برداشته شود.

معدن نخلک در شهرستان نایین استان اصفهان، جزو قدیمی‌ترین معادن ایران است که سابقه فعالیت معدنکاری آن به بیش از 2000 سال قبل می‌رسد. تولید اصلی این معدن، کنسانتره سرب با عیار 50 درصد سرب و 450 گرم در تن نقره است.

() نظرات
  موضوع: خبرهای سایت ،  نوشته شده در تاریخ جمعه 6 آذر 1394 ساعت 10:48 ق.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی

 بنام خدا

گاه وسعت اندوه آدمی ، صلابت كوهها و استواری درختان و بی كرانه بودن دریا را به قامت هزار دریغ و آه به تصویر می كشد؛

غم از دست دادن پدر،  باری است كه تحملش، صبری می طلبد ایوب وار و دلخوشیم که دل سپرده ایم به دریایی دل بزرگوارانی كه ما را در این غم عظیم یاری كردند و خود را شریك دانستند.

تردیدی نیست که زبان جمع خانواده ی ما نیز در بیان تشکر و قدرشناسی از محبت کلیه دوستان و اقوامی که در این روزها و در این امتحان سخت و شکننده الهی، ما را مورد ملاطفت قرار داده و تسلی خاطر ما در این مصیبت جانگداز شده اند، الکن و قاصر است، اما به رسم  قدرشناسی، لازم می دانیم ادب ورزیده واز تک تک سروران عزیز که به طرق مختلف ابراز همدردی نمودند٬ تشکر وافر به عمل آوریم.

خدا عمری عطا كند تا جبران كنیم آنچه را كه لطف عزیزان تبدیل به دینی كرده بر دوش ما ؛

با آرزوی موفقیت و شادکامی برای تک تک شما عزیزان

(خانواده های توکل و فاتح)


 

 

 

 

 

() نظرات
  موضوع: درگذشتگان ،  نوشته شده در تاریخ جمعه 6 آذر 1394 ساعت 02:36 ق.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی
گلزارشهدا غبارروبی شد
پنجشنبه 5 آذر 1394

بمناسبت هفته بسیج و نامگذاری امروز بنام روز ایثاروشهادت گلزار شهدای چوپانان توسط بسیج خواهران پایگاه حضرت معصومه غبارروبی شد.


() نظرات
  موضوع: مناسبت‌ها ،  نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 5 آذر 1394 ساعت 08:08 ب.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی


در مقام شما چه می توانیم بگوییم كه اقیانوسی از لطف و رحمت را برگهای خسته و كوفته مان جریان دادید، با این عمر كوتاه خاكی، قادر به جبران الطاف شما نیستیم، پس دست به دامان ذات كبریایی دراز می كنیم و از درگاهش می خواهیم تا پاسخگوی این همه لطف از روی عنایت خویش باشد!

اینک که دست طبیعت، بهار زندگی ما را به برگ ریزان خزان بدل کرد و گل سر سبد زندگی ما رابه دیار باقی برد و روح بلند مادری مهربان، مرحومه مغفوره شادروان خاور رنجبر را با خود به پرواز در آورد و به ملکوت اعلی فرستاد و همه را در ماتم و سوک ابدی نشاند،

به حکم ادب و حق شناسی،بدین وسیله از همه عزیزان، سروران، دوستان، آشنایان، اقوام که بازماندگان را در تحمل این مصیبت یاری بخشیدند و با حضور آرامش بخش و دلسوزانه خود در مراسم تشییع، سوم و هفتم ما را مورد تفقد قرار دادند و با حضور خود مرهمی بر قلب داغدارمان بودند، صمیمانه تشکر می کنیم.

یک بار دیگر دست همه شما را می فشاریم و دست دعا به امید اجابت به درگاه خداوند بزرگ بلند می کنیم و سلامتی همه شما را از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم.

با تشکر، خانواده مرحومه مغفوره، خاور رنجبر

پدران عزیزم، آقا الیاس و آقا اباصلت
امیدوارم پیام تسلیت مرا که از صمیم قلب برآمده پذیرا باشید. حالا دیری نگذشته که بعد از، از دست دادن مادربزرگم، شاهد سوگ خاله عزیزم هستم. اون ها روحی زلال چون چشمه داشتند و همه ما ازشون به نیکی یاد می کنیم. امیدوارم خدای مهربان به خاله ی عزیزم هم نشینی با حضرت زهرا (س) و به شما صبر در هجران آن مرحومه عطا کنه.
فرزند کوچکتان، مصطفی مراد
() نظرات
  موضوع: درگذشتگان ،  نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 5 آذر 1394 ساعت 10:06 ق.ظ
نویسنده: مصطفی مراد
به مناسبت شادی روح مرحومه مغفوره، خاور رنجبر، مجلس ختمی در روز یکشنبه، مورخ 1394/09/08 از ساعت 14 الی 16 در مسجد بلال، واقع در خیابان بلال اصفهان برگزار خواهد شد.

(حضور شما سروران گرامی، موجب شادی روح آن مرحومه و تسلی خاطر بازماندگان خواهد بود.)
() نظرات
  موضوع: درگذشتگان ،  نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 5 آذر 1394 ساعت 09:29 ق.ظ
نویسنده: مصطفی مراد
بمناسبت هفته بسیج نشستی توسط پایگاه  مقاومت حضرت معصومه درمحل این پایگاه تشکیل شد.
دراین نشست خواهران ،حاج آقا ترابی درمورد سه ساله های حسینی ونهضت روشنگری سخنرانی داشتند
() نظرات
  موضوع: خبرهای سایت ،  نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 4 آذر 1394 ساعت 09:53 ب.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی

                       

به نام رب العالمین

 حمد و سپاس خداوند بزرگ که زندگی را به ما بخشید و نعمتهای خود را در طول زندگی بر ما ارزانی داشت.

چندی پیش که مرحوم سید محمود موسوی آن فرهنگی فرهیخته و برجسته در چوپانان به رحمت خدا رفت و در مراسم تشییع و تدفین و ترحیمش "من"بودم "تو" هم بودی و ”شما" هم بودید اما "ما" نبود تا به همسر داغدارش ،به   فرزندانش به خواهر و برادرانش تسلیت بگوید.                                                  

من وتو بودیم وبا تمام غفلت هاودل مشغولی هاجای خالی"ما"رادرچنین مراسمی عمیقا"درک کردیم وبرآن

شدیم تاازاین پس "ما"همه آن جاهایی که باید باشد بیاید .

برای عملی کردن این منظوردرتدارک مجمعی بزرگ ازفرهنگیان چوپانانی هستیم تا با پیشنهادات ونظرات سازنده همه ، انجمنی درخورفرهنگیان والامقام تشکیل گردد تا گهگاهی نوروزی ،یلدایی،مراسم سوگی از ارتباطهایی که باید باشد و نیست سخن بگوییم ؛همدلی و همزبانی نموده وبطور شایسته همدردی کنیم.

قصد داریم با "مایی" که بوجود می آید در مواقع نیاز اگر حضور فیزیکی برایمان مقدور نمی باشد حضور خود را با بنری ،پلاکاردی ،نوشته ای اعلام نماییم.

در حال حاضر به آن سه چهار نفری که به وجود این جمع احساس نیاز نمودند اعتماد می کنیم که مقدماتی فراهم نمایند تا در فرصت مناسب با حضورشما در یک نشست خودمانی به آن بپردازیم.

به همین منظور از عزیزان فرهنگی چوپانانی تقاضا دارد با ارسال یک پیامک با ذکر نام و شهری که در آن اقامت دارند به شماره   09131267908   به نام آقای غلامعلی کلانتری آمادگی خود را برای پیوستن به "ما"اعلام نمایند.

 

                                                                                   هیات موسس مجمع فرهنگیان چوپانان

                                                       

() نظرات
  موضوع: خبرهای سایت ،  نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 4 آذر 1394 ساعت 09:21 ق.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی

با تصویب نمایندگان؛

اخذ گواهینامه رانندگی بدون نیاز به کارت پایان خدمت امکان‌پذیر شد

» سرویس: سیاسی - مجلس

با تصویب نمایندگان و در صورت تأیید نهایی از سوی شورای نگهبان اخذ گواهینامه رانندگی بدون کارت پایان خدمت و یا معافیت امکان‌پذیر شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس و در ادامه بررسی لایحه بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری در مقابل شخص ثالث ماده 55 را به تصویب رساندند که بر اساس آن نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مکلف است ظرف مدت سه ماه از تاریخ لازم‌الاجرا شدن این قانون ترتیبی اتخاذ نماید که امکان دسترسی به بانک اطلاعاتی آن نیرو در ارتباط با موضوعات مورد نیاز نظیر سوابق تخلفات رانندگان از طریق سامانه الکترونیکی برای مراجع قضایی، صندوق تأمین خسارت بدنی و بیمه مرکزی فراهم شود. ضمن آنکه با الحاق یک بند به این ماده متقاضیان می‌توانند بدون کارت پایان خدمت گواهینامه رانندگی دریافت کنند.

همچنین بر اساس ماده 56 شرکت‌های مجاز بیمه‌ای نیز مکلف می‌شوند ظرف سه ماه از تاریخ اجرای قانون اطلاعات مورد نیاز بیمه مرکزی در مورد مشتریان خود را در چارچوب سامانه الکترونیکی و به صورت آنلاین برای بیمه مرکزی در دسترس قرار دهند و بیمه مرکزی نیز با تصویب مجلس و بر اساس ماده 57 خدمات مشابهی را برای دسترسی به اطلاعات بیمه‌ای افراد برای مراجع قضایی، شرکت‌های بیمه ذیربط، نیروی انتظامی و صندوق تأمین خسارت بدنی فراهم کند.

به گزارش ایسنا، به دلیل حجم پیشنهادات بالا و به واسطه آنکه در صورت عدم اتمام این لایحه مجلس باید فردا نیز تشکیل جلسه دهد با تصویب هیأت رئیسه و موافقت نمایندگان مواد 58 و 59 این لایحه برای بررسی‌های بیشتر و گنجاندن پیشنهادات فراوان نمایندگان به کمیسیون ارجاع شد.

() نظرات
  موضوع: اطلاعیه‌های دولتی ،  نوشته شده در تاریخ سه شنبه 3 آذر 1394 ساعت 07:19 ب.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی


منبع خبر:   www.choopananvatan.blogfa.com
() نظرات
  موضوع: خبرهای سایت ،  نوشته شده در تاریخ سه شنبه 3 آذر 1394 ساعت 02:07 ب.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی
از:اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان نایین

به:ریاست محترم شورای اسلامی دهستان چوپانان

موضوع:راه اندازی واحدهای تولیدی درروستا

قبلا ازبی کیفیتی تصویر ارسالی پوزش میطلبم() نظرات
  موضوع: اطلاعیه‌های دولتی ،  نوشته شده در تاریخ دوشنبه 2 آذر 1394 ساعت 10:05 ق.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی
سیل دیروز درچوپانان
یکشنبه 1 آذر 1394

با سپاس از کانال چوپانان
() نظرات
  موضوع: آب و هوا ،  نوشته شده در تاریخ یکشنبه 1 آذر 1394 ساعت 10:20 ق.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی
  ضمن تشکروسپاسگزاری ازکلیه عزیزانی که درمراسم تشییع وتدفین. شادروان مهین ثابتی همسر مکرمه آقای محمدعباسیان باحضورخود مرهمی برغم آنهابودند.باستحضار. میرساند مراسم ختمی فرداروزیکشنبه94/9/1ازساعت15 الی 17 درمسجد14معصوم واقع درامامشهر یزدبرگزارمیگردد.
حضورسروران ارجمنددراین مراسم موجب خوشنودی بستگان خواهدبود.
سپاسگزاریم.ازسوی خانواده عباسیان
() نظرات
  موضوع: درگذشتگان ،  نوشته شده در تاریخ شنبه 30 آبان 1394 ساعت 02:20 ب.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی

... از صبح دلم آشوب بود. یک اندوه ملایمی قلبم را می فشرد. مثل اینکه خبر ناگواری را داشتم بو می کشیدم. نه که خیال کنی توی دل آشوبیم ذره ای ترس راه داشت، نه. حالا اگر دفعه اولم بود! یک چیزی. چند بار با انترناش این راه را رفته بودم، اینکه بنز بود و اعتبارش صدبرابر بیشتر. تازه تنها هم که نبودم...

اگر خواستید از سر و ته این مطلب سر در بیاورید روی این آدرس کلیک کنید....


() نظرات
  موضوع:  نوشته شده در تاریخ شنبه 30 آبان 1394 ساعت 01:46 ب.ظ
نویسنده: علی افضل

"چوپانان وطن" 10 ساله شد

www.choopananvatan.blogfa.com


راه اندازی مجدد  اولین وبلاگ فرهنگی "چوپانان وطن"

بسیار خرسندیم که وبلاگ چوپانان وطن که اولین وبلاگ چوپانان است پس از ماهها مشکلات از سوی بلاگفا مجددا درخدمت همشهریان عزیز قرار گرفت.
"چوپانان وطن" 10 ساله شد.وازاین پس طبق روال سابق کار فرهنگی راشروع خواهد کرد البته باهمت بلند دوستداران چوپانان وطن.
دوستداران فرهنگ چوپانان میتوانند مقاله ،شعر،دیدگاهها،نقطه نظرات،انتقادات خودرابه ایمیلی که درپایین نوشته ارسال نمایند تا بانام خودشان در وبلاگ قرار گیرد.

Email :samimi2008@yahoo.com

() نظرات
  موضوع: خبرهای سایت ،  نوشته شده در تاریخ شنبه 30 آبان 1394 ساعت 09:29 ق.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی

بنام خدا

باستحضار مردم خوب وفهیم چوپانان میرساند از آنجاییکه  همیشه پیگیر کارهای عمران وابادانی آبادی هستند واز دهیاری که مجری کارهای عمرانی واز شورای محترم که نظارت بر این کارها رادارند انتظار دارند عملکرد خویش را با عموم درمیان بگذارند لذا شمه ای از عملکرد دهیاری راکه تا کنون اقدام شده است را باستحضار میرسانم ، کارهای زیادی در دست مطالعه هستند وهمچنین کارهایی دردست اقدام است که انشااله در اینده عملی خواهند شدکه جادارد از این دونهاد شورا ودهیاری کمال تشکر وامتنان راداشته باشیم.

1-شروع فاز دوم بلوک فرش وجدولگذاری خیابان ابن سین

2-تعویض لوله های فرسوده داخل کوچه هایی که دچار ترکیدگی میشدند.

3-جدول گذاری خیابان قائم وحافظ

4-ساخت انبار کنار گلزار شهدا

5- خرید ونصب ست ورزشی دردامنه کوه دشت (تعداد 17 وسیله ورزشی)

6-خرید ونصب تعداد 25 سطل بزرگ زباله مخصوص معابر وکوه دشت.

7-تعمیرات وجدول گذاری خیابان ابن سینا

8-شروع  ترمیم بادگیرهای منازل ودرحال حاضر ساخت تعداد 4 عدد از آنها

9-پیگیری وراه اندازی نانوایی شماره یک با متصدی جدید.

10-تشکیل شورای بخش.

11-امضاء تفاهم نامه فیمابین دهیاری وبیاد مسکن نایین درخصوص اسفالت معابربه متراژ13هزارمترمربع که انشاله تا عید عملیاتی خواهدشد.

ودرخصوص عمران وآبادانی چوپانان پیگیری هایی نیز شده که نمونه ان پیگیری برای گازکشی (مخزنی) وجانمایی مکان وهمچنین نقشه برداری توسط سه اکیپ ازاداره گاز استان اصفهان.

معارفه آقای مسیب کلانتری نیز بعنوان یکی دیگرازاعضاء جدید شورای چوپانان،که انشاله کلانتری نیز همچون دیگر اعضاء شورا که تاکنون دلسوزانه خدمت نموده اند  باشناختی که ازایشان دارم یار ویاور این نمایندگان مردم باشند.

معرفی نیروی جدید برای پست بانک چوپانان که بزودی اقدام بکارخواهند کرد.

پیگیری جهت احداث نیروگاه خورشیدی برای اتصال به شبکه سراسری وجانمایی زمین آن.

***- جادارد از اعضای محترم شورا که خالصانه پیگیرکارهای عمرانی هستند وهمینطور دهیارمحترم که همیشه درامور اجرایی پیشقدم هستند ومجدانه پیگیر هستند از طرف مردم خوب چوپانان تقدیر وتشکر بعمل میاید.

لازم بذکراست که هرساله سایت خبری چوپانان عملکرد 6ماهه اول ودوم سال را باطلاع همشهریان عزیز میرساند.


محمود مختار دهیار چوپانان

() نظرات
  موضوع: خبرهای عمران و آبادی ،  نوشته شده در تاریخ جمعه 29 آبان 1394 ساعت 10:26 ق.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی
 تعداد کل صفحه‌ها: (127) 1 2 3 4 5 6 7 ...
۱۶ آذرماه ۱۳۸۹
روز اثبات وجود یوز در زیستگاه
حیات وحش عباس آباد

یوزپلنگ در پناهگاه حیات وحش عباس آباد

[ آنلاین:  ]