خبرها را با تلفن و ایمیل به ما برسانید.
غلامعلی صمیمی: تلفن ۰۹۱۳۱۵۲۶۰۴۵ (ایمیلsamimi2008@yahoo.com) -- مصطفی مراد: تلفن ۰۹۱۳۴۵۱۶۹۵۴ (ایمیلe.mostafa_morad@yahoo.com)
مدیر سایت: ایمیلmalekims@yahoo.com(مالکی)

آمار سایت

 كل مطالب:

 بازدیدهای امروز:
 بازدیدهای دیروز:
 بازدیدهای این ماه:
 بازدیدهای ماه قبل:
 كل بازدیدها:
flag counter

پذیرش دانشجوی ترمی کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای از روز چهارشنبه 7/5/94 آغاز و تا پایان روز چهارشنبه 14/5/94 ادامه دارد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام خور، داوطلبان پس از دریافت دفترچه راهنما از سایت سنجش و آشنایی با کلیه شرایط و ضوابط آزمون با مراجعه به سایت اینترنتی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

رشته های ترمی کاردانی حرفه ای و کاردانی فنی مرکز آموزش علمی کاربردی خوروبیابانک بدین شرح می باشد:

کاردانی فنی برق – برق صنعتی

کاردان حرفه ای حسابداری – حسابداری صنعتی

کاردان حرفه ای مدیریت – امور اداری

کاردان حرفه ای حقوق – شورای حل اختلاف

کاردان حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی

کاردان فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده

 

ضمنا معافیت تحصیلی به پذیرفته شدگان واجد شرایط (مرد) تعلق می گیرد.

شماره تماس: 03146323559  -  

() نظرات
  موضوع: اطلاعیه‌های دولتی ،  نوشته شده در تاریخ جمعه 9 مرداد 1394 ساعت 12:11 ق.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی

از یک پلنگ ایرانی در پناهگاه حیات وحش عباس آباد فیلمبرداری شد

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران (iew): یکی ار دوربین های تله ای بکار رفته در پناهگاه حیات وحش عباس آباد نایین فیلم زیبایی را از یک پلنگ ایرانی در این منطقه به ثبت رسانده است.

دکتر سعید یوسف پور معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست اصفهان در این باره گفت: این برای نخستین بار در سطح استان اصفهان است که از یک پلنگ در این استان فیلمبرداری شده است.

………………تصویر: لحظه ای از فیلم تهیه شده از پلنگ ایرانی در پناهگاه حیات وحش عباس آباد نایین

تا مردادماه سال ۱۳۹۲ بیش از ۳۰ سال بود که هیچ مستندی از حضور پلنگ در پناهگاه حیات وحش عباس آباد وجود نداشت اما در مرداد ۱۳۹۲ محمدرضا حلوانی محیط بان منطقه تصویر نه چندان واضحی را از یک پلنگ در حالی که بر روی یک تپه نشسته است به ثبت رسانید. (لینک مرتبط)

از آن تا کنون نیز مستندی از حضور پلنگ در عباس آباد وجود نداشت تا اینکه دوربین های تله ای نصب شده در این پناهگاه چند روز قبل حدود ۱۹ ثانیه از یک پلنگ در این منطقه فیلمبرداری نمودند.

در این فیلم یک پلنگ بالغ به آرامی از مقابل دوربین کرده و در تاریکی هوا از دید دوربین محو می شود.

فیلم پلنگ درحال عبور از جلوی دوربین

 

() نظرات
  موضوع: محیط زیست ،  نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 8 مرداد 1394 ساعت 11:57 ب.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی

یکبار دیگر جدول جرائم نقدی صید وشکار جهت اطلاع ومطالعه دقیق برروی سایت خبری چوپانان قرار گرفت،امیداست  شکارچیان غیرمجاز وآنانی که قصد شکاردارند از عواقب این کار مطلع وسپس صرفنظر کنند.


() نظرات
  موضوع: محیط زیست ،  نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 8 مرداد 1394 ساعت 10:14 ق.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی

با حضورمعاون وزیر صنعت و معدن

کارخانه پتاس خوروبیابانک از رکود خارج و فعالیت خود را از سرگرفت

اصفهان،ایرنا- در پرتو شرایط جدید و سیاستهای دولت تدبیر و امید ، کارخانه تولید پتاس خوروبیابانک پس از هشت سال رکود و توقف با حضور کرباسیان، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت فعالیت خود را از سر گرفت .

به گزارش ایرنا، در مراسم بهره برداری و فعالیت مجدد این مجموعه صنعتی که روز چهارشنبه برگزار شد استاندار اصفهان ، مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، مدیرکل اداره صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان و جمعی از مسئولان استان و شهرستان شرکت داشتند.

سیدحمیدرضا طباطبایی، نماینده مردم شهرستان های نایین و خوروبیابانک درجریان این مراسم یاداوری کرد: این کارخانه هشت سال پیش راه اندازی شد ولی بخاطر وجود برخی مشکلات و قرار گرفتن در دوره تحریم ها، تولید آن متوقف شده بود که با توجه به تغییر شرایط کشور و حضور مشاوران خارجی طرح و نمایندگان سازندگان تجهیزات، و همچنین تعامل با پیمانکاران ساخت کارخانه، امروز به مرحله بهره برداری رسید.

همچنین مهدی کرباسیان، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، پس از آغاز به کار این کارخانه، اظهار داشت: فعالیت این واحد 20 درصد از نیاز کشور را تامین می کند و انتظار می رود روند فعالیت ها در این بخش شتاب بیشتری بگیرد.

* ایران سالانه به 250 هزار تن پتاس نیاز دارد که اکنون این واحد می تواند بخش مهمی از این نیاز را که در بخش کشاورزی کار برد دارد تامین کند . 

کرباسیان فعالیت کارخانه پتاس خوروبیابانک را از مصادیق اقتصاد مقاومتی ذکر کرد و گفت: بهره گیری از امکانات و منابع در منطقه موجب اشتغال و تولید می شود که دلگرمی مردم را نیز به دنبال دارد.

وی اظهار امیدواری کرد در چارچوب ششمین برنامه توسعه کشور بخش معدن و صنایع معدنی بیش از پیش مورد توجه دولت قرار گیرد و پروژه های متوقف شده یا راکد فعال شود.


همچنین در این باره علی علوی نایینی، مدیرکارخانه پتاس خوروبیابانک ، ظرفیت اسمی این کارخانه تولید 50هزارتن پتاس در سال ذکر کرد که با نام صنعتی کلرید پتاسیم 95درصد تولید شده و عمده ی مصرف آن در کودهای شیمیایی است.

این کارخانه با سرمایه اولیه 19میلیون یورو ساخته شده و تنها کارخانه ی پتاس کشور است که ذخایر شورابه را به عنصر پتاس تبدیل می کند.

در حال حاضر با تولید و بهره برداری از این کارخانه زمینه اشتغال 300نفر بصورت مستقیم و 350نفر به صورت غیرمستقیم فراهم شده است.

به گفته مدیرکارخانه پتاس خوروبیابانک ، در مدت هشت سال اخیر استخراج از معدن و فعالیت استخرهای تبخیر خورشیدی مجتمع پتاس خوروبیابانک در حال انجام بوده و محصول کارنالیت این مجتمع، برای فرآوری در آینده ذخیره و دپو شده است که امروز با شروع فعالیت کارخانه، ارزش افزوده زیادی، با فرآوری این کارنالیت حاصل میشود.

مصرف عمده پتاس به عنوان کودشیمیایی در کشاورزی است و طی سال های اخیر وزارت جهادکشاورزی واحدهایی در زمینه کلرور پتاسیم به سولفات پتاسیم و نیترات پتاسیم احداث شده که از خروج ارز کشور جلوگیری می کند.

شهرستان کویری خور بیابانک در420کیلومتری شرق اصفهان قراردارد.

() نظرات
  موضوع: کشاورزی و صنعت ،  نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 7 مرداد 1394 ساعت 11:28 ب.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن تجارت، استاندار اصفهان، نماینده مردم شهرستان نایین، فرماندار و امام جمعه نایین و جمعی از مسئولان استان و شهرستان، بهره برداری از عمق 240متری معدن نخلک به طور رسمی آغاز شد.
به گزارش خبرنگار اینا از نایین، مهدی کرباسیان، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز گفت: امروز به همراه استاندار از معدن نخلک که معدنی با حدود 2000سال قدمت است، بازدید کردیم و خوشحالیم که می بینیم این معدن مسئله معاش، تولید  و اشتغال را در این منطقه، در حد ممکن تامین کرده است.

کرباسیان به برنامه وزارتخانه در حوزه معدن با اشاره به وضعیت تحریم های کشور اشاره کرد و گفت: ما یک کار وسیع در حوزه اکتشاف در کشور شروع کردیم که استان اصفهان نیز در این زمینه ظرفیت های بالایی را از خود نشان داد و باید بدانیم که معدن و صنایع معدنی، نمود اقتصاد مقاومتی بوده و این موضوع جزو محوری ترین کارهای  ماست.

وی افزود: با اشاره به تاکیدات رهبری، ریاست جمهور و دولت در این زمینه امیدواریم در برنامه ششم توسعه، حمایت بیش تری از بخش معدن صورت گرفته و پیش بینی می شود در آینده در رشد اقتصادی کشور، معدن نقش بسزایی خواهد داشت.

رسول زرگر، استاندار اصفهان نیز در این بازدید اظهار داشت: معدن نخلک از دو لحاظ برای ما در استان اصفهان اهمیت دارد؛ یک میزان اشتغال آن است؛ چرا که در حال حاضر حدود 200نفر به طور مستقیم در آن مشغول فعالیت هستند و در سالیان گذشته بیش از 500نفر اشتغال داشته است.

زرگر افزود: از مسئولان وزارتخانه می خواهیم که یک هدف گذاری اشتغال یک هزار نفری برای این معدن و صنایع وابسته به آن در منطقه شرق استان پیش بینی کنند چرا که در شرق استان عمده محور توسعه فعال شدن معادن می باشد؛ البته  استان اصفهان وضعیت خوبی در زمینه معدن داشته و رتبه دوم کشور بعد از استان کرمان را داراست ولی بازهم این وضعیت می تواند بهتر شود.

استاندار اصفهان در ادامه گفت: از طرف دیگر محور توسعه استان گردشگری است و با توجه به سابقه دو سه هزارساله ای که در این معدن است، می توان میراث فرهنگی در آن فعال شده و با توجه به سازه هایی که در این معدن وجود دارد و حتی بخشی از آن قابلیت ثبت ملی و جهانی را داشته و قابل بازسازی است، زمینه گردشگری معدنی را در این معدن هزارساله فراهم کنیم.

وی با اشاره به این که در شرق استان با توجه به محدودیت آب، نمی توان به کشاورزی اتکا کرد افزود: با فعال شدن موزه معدنی این معدن و فراهم نمودن زمینه گردشگری، این معدن به اولین موزه معدنی کشور تبدیل خواهد شد.

مهندس علیرضا ساعی، مدیر مجتمع معدنی نخلک نایین نیز با اشاره به این که ذخایر باقی مانده این معدن حدود 100هزارتن بوده است گفت: براساس اکتشافات صورت گرفته و بازگشایی افق جدید 240متر، 400هزارتن به ذخیره این معدن اضافه شده است.

ساعی افزود: از این معدن سالیانه 25 تا 30هزارتن ماده معدنی با عیار متوسط شش درصد استخراج می شود که کارخانه تغلیظ این مجتمع، سالانه ظرفیت تولید دوهزارتن کنستانتره سرب را دارد.

وی تصریح کرد: عمده محصول این مجتمع معدنی به خارج از کشور صادر می شود.


() نظرات
  موضوع: کشاورزی و صنعت ،  نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 7 مرداد 1394 ساعت 11:01 ب.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی
ضمن عرض تسلیت بمناسبت درگذشت شادروان بانو اشرف ثقفی وضمن  تشکر وسپاسگزاری از کلیه کسانی که در مراسم تشییع وتدفین ومراسم ختمآنمرحومه  شرکت نموده بدینوسیله باطلاع  کلیه اقوام ودوستان واشنایان میرساندکه :
1-مراسم سوم پنجشنبه94/5/8 ساعت6عصر برسرتربت آنمرحومه درخلدبرین یزد
2-مراسم روضه خوانی همراه بادعای پرفیض کمیل پنجشنبه بعداز نماز مغرب وعشا درمسجد چهارده معصوم
3-مراسم هفتم دوشنبه94/5/12 ساعت 6عصر برسرتربت وی درخلدبرین
4-مراسم روضه خوانی دوشنبه بعداز نماز مغرب وعشا درمسجد چهادده معصوم منعقد خواهدشد.
حضور سروران ارجمند دراین مراسم موجب تسلی خاطر بازماندگان خواهدبود.

() نظرات
  موضوع: درگذشتگان ،  نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 7 مرداد 1394 ساعت 02:06 ب.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی
خانم کیمیا فاتح فرزند محمدحسن این جوان فعال ورزشی که برای چندمین بار مقامهای  کشوری واستانی را در رشته خود از ان خود کرده ،اینبار در چندروز گذشته در مسابقات انتخابی لیگ کشوری در رشته کاراته که در استان یزد وشهرستان اردکان برگزار گردید توانست مقام اول راکسب نماید وبه مسابقات کشوری راه یابد.این پیروزی را به کیمیاخانم وخانواده محترم ایشان وهمچنین به مردم خوب چوپانان تبریک عرض مینمایم وامیداست بایاری ایزد منان همچنان در عرضه ورزشی وفرهنگی توفیق حاصل نموده وبدرخشید.

خداقوت پهلوان


() نظرات
  موضوع: رویدادهای ویژه ،  نوشته شده در تاریخ سه شنبه 6 مرداد 1394 ساعت 10:25 ق.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی

مراسم دومین دوره اهدا جایزه یحیی برگزار شد

اهداء جایزه یحیی به محیطبان زحمتکش چوپانان آقای حلوانی

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران (iew): در مراسم دومین دوره اهدای جایزه یحیی که با حضور گسترده چهره های محیط زیستی، مسئولین و علاقمندان محیط زیست برگزار شد از شش محیط بان برجسته کشور تقدیر شد.

در این مراسم محیط بانان «علیرضا رحیمی گریران» از لرستان، «محمدرضا حلوانی» از اصفهان، «مرتضی داوودی» از آذربایجان غربی، «رسول بابایی» از کرمانشاه، «عبدالکریم مهار» از کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شده و جایزه یحیی را دریافت کردند.

معیار گزینش محیط بانان برجسته دومین دوره اهدای جایزه یحیی، شرایط محیطی منطقه محل خدمت، تعداد کشفیات و برخورد با متخلفین شکار و صید، فعالیت در زمینه کشف منابع آلاینده محیط زیست، همکاری با تشکل های محیط زیستی، فعالیت های ویژه در زمینه تهیه مستند، عکس، فعالیت های آموزشی، دریافت جایزه از جشنواره های مرتبط بود.

دومین دوره جایزه یحیی از بهمن ماه سال ۱۳۹۳ کلید خورد و طی یک فرآیند پنج ماهه، ابتدا فرم های ارزیابی محیط بانان طراحی و سپس با مشارکت شبکه تشکل های استانی، برترین های هر استان معرفی شدند.

محمد درویش مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی و سازمان های مردم نهاد سازمان حفاظت محیط زیست، رضا جزینی زاده مدیرکل حراست سازمان محیط زیست، اصغر محمدی فاضل رییس دانشگاه محیط زیست، هومن جوکار مدیر پروژه حفاظت از یوزپلنگ آسیایی، دکتر مهردادی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان مازندران، مهندس کاظمی مدیرکل اداره محیط زیست کرمانشاه، مهرداد فتحی بیرانوند مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان و بهزاد شیرپنجه رییس پارک ملی دریاچه ارومیه از جمله مسولین سازمان محیط زیست بودند که در این مراسم حضور پیدا کردند.

دومین دوره جایزه یحیی با مشارکت انجمن یوزپلنگ ایرانی، دانشگاه محیط زیست، دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران (iew)، پایگاه خبری تحلیلی زیست بوم، موزه استاد عزت اله انتظامی و موسسه تصویر حیات وحش برگزار شد.

انجمن یوزپلنگ ایرانی در راستای برنامه های حمایتی خود از محیط بانان، به ابتکار دو تن از اعضای هنرمند خود، مجتبی رمزی و پریدخت مشکزاد جایزه سالانه ای مخصوص تقدیر از محیط بانان سازمان حفاظت محیط زیست پایه گذاری نموده است.

……………..شش محیط بان برگزیده در مراسم دومین دوره اهداء جایزه یحیی 

*** ازتلاشهای شبانروزی وبی وقفه وبی آلایش آقایان محمدرضاحلوانی وغلامرضاطاهر این جوانان شایسته محیط زیست ومحیطبانان نمونه کشوری تقدیر وتشکر بعمل میاید وامیدواریم که همیشه در جهت تحقق به آرمانهای این بوم موفق باشید.

() نظرات
  موضوع: محیط زیست ،  نوشته شده در تاریخ دوشنبه 5 مرداد 1394 ساعت 01:44 ب.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی


ظهر دیروز فردی در یکی از میادین شهر نایین اقدام به خودسوزی نمود که با عملکرد سریع نیروی انتظامی و آتش نشانی نجات یافت.
به گزارش اینا، ظهر دیروز  یکشنبه، فردی در یکی از میادین شهر نایین به دلیل برخی مشکلات خانوادگی قصد خودسوزی داشت که با خالی کردن بنزین برای خود قصد این کار را داشت که با حضور به موقع نیروی انتظامی و آتش نشانی نجات یافت.

در این واقعه، استوار دوم قدرت الله مطیعی، با حرکتی شجاعانه و سریع با حضور همکار خود گروهبان یکم محمدرضا نجفیان این فرد را نجات دادند که جای تقدیر و تشکر فراوان از این حرکت شجاعانه دارد.
() نظرات
  موضوع: حوادث ،  نوشته شده در تاریخ دوشنبه 5 مرداد 1394 ساعت 01:38 ب.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی
درگذشت شادروان اشرف ثقفی
دوشنبه 5 مرداد 1394

امروز  باخبرشدیم بانو اشرف ثقفی همسر آقای غلامرضاضیایی فرزند غضنفر براثر بیماری سرطان در یکی از بیمارستانهای یزد جان به جان افرین تسلیم کرد.
درگذشت این بانوی گرامی را به خانواده محترم آنمرحومه وخانواده های محترم ضیایی وثقفی تسلیت عرض نموده برای آنمرحومه علو درجات وبرای بستگان صبوری وشکیبایی راازخدای بزرگ مسئلت مینماییم.
پیکر پاک وی  بنا به گزارشات باحتمال زیاد در خلدبرین یزد بخاک سپرده خواهدشد.

روحش شاد وقرین رحمت الهی باد.
() نظرات
  موضوع: درگذشتگان ،  نوشته شده در تاریخ دوشنبه 5 مرداد 1394 ساعت 01:08 ب.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی
پس از گذشت حدود سه ماه، باری دیگر، آقای فرزین جلال (فرزند آقای محمود جلال) موفق به کسب رتبه قهرمانی رشته کاراته جوانان استان اصفهان شدند. این مسابقات، در وزن 60 - کیلوگرم برگزار شد که آقای فرزین جلال موفق به کسب نشان طلا شدند.
این پیروزی را از صمیم قلب به آقا فرزین، خانواده ایشان و همه دوستان تبریک عرض نموده و آرزومند موفقیت های روزافزون هستیم.
() نظرات
  موضوع: عمومی ،  نوشته شده در تاریخ شنبه 3 مرداد 1394 ساعت 11:46 ق.ظ
نویسنده: مصطفی مراد

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نایین از دستگیری سه نفر از متخلفین حرفه ای شکار و صید به جرم شکار غیر مجاز و حمل و استفاده از 2 قبضه سلاح گلوله زنی دوربین دار غیرمجاز در پناهگاه حیات وحش عباس آباد خبر داد.
به گزارش خبرنگار اینا، حسین اکبری، با اعلام این خبر اظهار داشت: برای دستگیری این متخلفین توسط  سر محیط بانی چوپانان و محیط بانی بیاضه تلاش های زیادی صورت گرفت ولی بدلیل حرفه ای بودن آن ها و همچنین مجاورت در نزدیکی زیستگاه های حیات وحش و کسب خبر از همدستان خود به نوعی گریخته و یا بدون برجا گذاشتن مدارک و مستنداتی خود را مبرا جلوه می دادند.

اکبری ادامه داد: شگرد نامبردگان نیز شکار غیر مجاز در پوشش تفریح خانوادگی، برداشت گیاهان دارویی، روادید دام و مرتع و یا پیگیری معدن بوده است. تا اینکه در اواخر تیر ماه سال جاری مامورین از ورود مخفیانه آن ها به پناهگاه حیات وحش عباس آباد خبردارشده و نیروهای سر محیط بانی چوپانان و محیط بانی بیاضه برای دستگیری آن ها وارد عمل شدند.

رییس اداره محیط زیست شهرستان نایین خاطرنشان کرد: متخلفین که با خانواده همراه بوده پس از ناکامی در فرار ادعا کرده که جرمی ندارند ولی پس از بازرسی از خودرو، لاشه پنج رأس بز و بزغاله وحشی که بطور ناجوانمردانه در محدوده آب شکار شده بودند را به همراه 2 قبضه سلاح دوربین دار دور برد و غیر مجاز، دستگاه فاصله یاب و دیگر ادوات غیرقانونی شکار، کشف و ضبط کرده و متخلفین را بازداشت نمودند.

وی اضافه کرد: متخلفان جهت برخورد قانونی و قاطع در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.
() نظرات
  موضوع: محیط زیست ،  نوشته شده در تاریخ جمعه 2 مرداد 1394 ساعت 04:22 ب.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی


نایین،اصفهان-ایرنا- واژگونی یک دستگاه خودروسواری تیبا روز سه شنبه در جاده انارک موجب مصدوم شدن دو نفر از سرنشینان این خودرو شد.

ابراهیم عادل زاده نائینی رییس جمعیت هلال احمرنائین گفت : امدادگران و نجاتگران مستقر در پایگاه امداد و نجات بین شهری انارک ، پس از اطلاع از وقوع حادثه به محل اعزام و اقدامات اولیه امدادی را برای مصدومین آغاز کردند. 

وی افزود: حادثه ی مذکور درکیلومترشش محورفوق به سمت چوپانان ( حوالی گردنه زنجیرگاه ) رخ داد که یک نفر بصورت سرپائی مداوا و نفر بعدی به مرکز درمانی انتقال یافت .

انارک در 75 کیلومتری شرق نایین و شهرستان نایین در140کیلومتری شرق اصفهان قراردارد.

() نظرات
  موضوع: حوادث ،  نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 31 تیر 1394 ساعت 11:02 ق.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی
باعنایت به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای صنایع غذایی شرکت تعاونی آویشن در ایام تعطیلات عید فطر واستقبال همشهریان گرامی بویژه بانوان محترم،اطلاعیه ای از سوی مدیریت این تعاونی مبنی بر اظهار تشکر وقدردانی بدست بنده رسید که دراین اطلاعیه آمده است از کلیه همشهریان عزیز بویزه بانوان محترم که ازاین نمایشگاه بازدید نمودند کمال تشکر وسپاسگزاری را دارم،این استقبال نشان از رضایتمندی همشهریان دراین زمینه بود وموجب دلگرمی ما برای توسعه وپیشرفت این تعاونی در زمینه های دیگر.این تعاونی به همت بانوان گرامی تشکیل شده ودر نظردارد در رشته های مختلف از جمله خیاطی دوزندگی بافندگی تا حدتوان فعالیت نماید واین میسر نیست مگر با مساعدت وپشتیبانی شماهمشهریان عزیز.
نمایشگاه وفروشگاه موادغذایی محلی چوپانان درهمین مکان بطور مداوم برقرار میباشد وحتی در تعطیلی های اینده نیز برای رفاه همشهریان دایر میباشدوعضو جدید می پذیرد.

باسپاس:مدیریت شرکت تعاونی بانوان کارآفرین آویشن چوپانانکامنت یکی از اعضای محترم شورای اسلامی چوپانان

غلام قدرت
جمعه 26 تیر 94 00:06
سلام : خسته نباشید.
ان شاء الله بیاری حق موفق باشید 
ماشاالله به این استواری خانم زاهد امیدوارم شرکتی بنام ،در سطح منطقه بشود و زبانزد عام وخاص شوید و هم ولایتی ها هم به این بهانه شرکت های متعددی راه اندازی نمایند . عید سعید فطر مبارک
() نظرات
  موضوع: خبرهای عمران و آبادی ،  نوشته شده در تاریخ دوشنبه 29 تیر 1394 ساعت 07:14 ب.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی

اصفهان / خبرگزاری صدا و سیما/ اجتماعی


واژگونی یک دستگاه سواری پراید در سه راهی جندق – خور یک کشته ویک مجروح برجای گذاشت .
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، رئیس پلیس راه استان اصفهان امروز گفت: دراین حادثه که صبح امروز رخ داد یک نفر ازسرنشینان خودرو در دم جان باخت وسرنشین دیگر هم مجروح شد.
سرهنگ رضایی علت این حادثه را خستگی وخواب آلودگی راننده اعلام کرد . 
() نظرات
  موضوع: حوادث ،  نوشته شده در تاریخ دوشنبه 29 تیر 1394 ساعت 06:10 ب.ظ
نویسنده: غلامعلی صمیمی
 تعداد کل صفحه‌ها: (116) 1 2 3 4 5 6 7 ...
۱۶ آذرماه ۱۳۸۹
روز اثبات وجود یوز در زیستگاه
حیات وحش عباس آباد

یوزپلنگ در پناهگاه حیات وحش عباس آباد

[ آنلاین:  ]